Choobin Sanat

دستگاه دورکن و کاربردهای آن

در صنایع مرتبط با چوب و انواع خط تولید صنایع چوب از جمله پرکاربردترین و ضروری ترین ماشین آلات مورد نیاز که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه دورکن است. عملکرد اصلی این دستگاه کاربردی، برش ورق های کوچک و بزرگ چوبی با دقت بسیار بالا می باشد. در واقع این دستگاه هر نوع از فرآورده های چوبی از جمله ورق نئوپان، ام دی اف و … را دقیق و حرفه ای برش می زند. این دستگاه بواسطه دارا بودن ظرافت و دقت بسیار بالا جهت قوس دادن به ورق های ام دی اف بکار می رود. این دستگاه همچنین قابلیت برش در انواع طولی، عرضی و در هر اندازه را بصورت دلخواه دارد. دستگاه دورکن در واقع نوع پیشرفته و جدید اره های برقی است که در کارگاه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه هایی به نام اره دورکن نیز موجود هستند که عملکرد اصلی آنها برش انواع چوب های عظیم و ضخیم می باشد. بطور کلی، دستگاه دورکن یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین دستگاه ها در خط تولید صنایع مرتبط با چوب است.

دستگاه دورکن و کاربردهای آن

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه دورکن

دستگاه دورکن انتخابی برای خط تولید مورد نظر باید کاملاً متناسب با نوع کار و کارکرد مورد انتظار تهیه شود. مواردی که می باید در هنگام خرید دستگاه دورکن مناسب مورد توجه قرار گیرند شامل بررسی سیستم حرکتی میز دستگاه دورکن، تیغه خط زن دستگاه دورکن، نوع موتور دستگاه دورکن، طول میز دستگاه دورکن و نیز بررسی سیستم روغن کاری هستند. استفاده از یک تیم حرفه ای همچون شرکت چوبین صنعت جهت مشاوره و راهنمایی تخصصی شما نیز یک گزینه ایده آل برای انتخاب درست شما است.

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه دورکن

ویژگی های دستگاه دورکن ایده آل و کارآمد

توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که انتخاب و تهیه دستگاه دورکن باید کاملاً با در نظر گرفتن شرایط و نوع کار و استفاده منحصر بفرد هر شخص صورت گیرد. یک دستگاه دورکن استاندارد و مناسب باید دارای ویژگی های همانند سرعت بسیار بالا بهمراه ظرافت و دقت فوق العاده، میزان بازدهی و طول عمر مفید بالا، امکان برش قطعات چوبی در همه زوایا، مجهز بودن به صفحه تنظیمات زاویه تیغه، مجهز به تیغه هایی استاندارد، دارا بودن سیستم روغن کاری اتوماتیک و مناسب، دارا بودن امکان خرید اقساطی دستگاه دورکن و همچنین دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. قیمت دستگاه دورکن نیز با توجه به عواملی همچون نوع دستگاه برند دستگاه و توان دستگاه و یا نو یا دست دوم بودن دستگاه و … بستگی دارد. البته عواملی همانند نرخ دلار، تورم بازار و گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه هم در قیمت دستگاه موثر هستند. پیشنهاد شرکت چوبین صنعت در این باره به شما اینست که هیچ گاه ریسک خرید دستگاه دست دوم را نپذیرید چرا که ممکن است در ادامه هزینه های زیادی همچون هزینه تعمیرات و … به شما تحمیل شود. راه اصولی خرید یک دستگاه دورکن نو با قیمت مناسب از طریق مشاوره و راهنمایی گرفتن صحیح است و شرکت چوبین صنعت قادر است در این باره راهکارهایی فوق العاده را به شما ارائه دهد.

ویژگی های دستگاه دورکن ایده آل و کارآمد

دستگاه دورکن از جمله ماشین آلات مهم و پرکاربرد در خط تولید صنایع چوب

برای موفقیت در راه اندازی خط تولید صنایع چوب می باید از ماشین آلات مناسب و منطبق با کارکرد مورد نظر بهره برد. برای انتخاب درست و دقیق ماشین آلات مورد نظر بهترین راهکار استفاده از مشاوره و راهنمایی حرفه ای است و شرکت چوبین صنعت، بهترین ها را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه با سال ها تجربه و تخصص در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی انواع خط تولید صنایع مرتبط با چوب و با ارئه بهترین پیشنهادات کاربردی، شما را برای رسیدن به درآمد و بازدهی بالا همراهی می کند.