Choobin Sanat

خط تولید صفحه کابینت

با توجه به اینکه صفحه کابینت هایی که از جنس ام دی اف و نئوپان تولید می شوند دارای کیفیت مطلوب و قیمتی بسیار مناسب هستند فروش بسیار بالایی دارند و بازدهی و سودآوری فوق العاده ای را حاصل می نمایند. از این رو یکی از بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری ها در جهت کارآفرینی و رسیدن به یک درآمد عالی و رو به رشد، راه اندازی خط تولید صفحه کابینت می باشد. امروزه بدلیل بازدهی بالا و درآمدزایی فوق العاده، کارخانجات بسیاری خط تولید صفحه کابینت نئوپان و ام دی اف را راه اندازی نموده و محصولات فراوانی را به تولید می رسانند. دلیل این امر آمار فوق العاده فروش، کیفیت مطلوب و قیمت مناسب آن است. از طرفی خط تولید صفحه کابینت بلحاظ کیفی در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است و از این رو راه اندازی یک خط تولید بروز و پیشرفته منطبق با تکنولوژی های روز دنیا شما را یک قدم به سود و درآمدی فوق العاده نزدیک تر می کند. برندهای بسیاری در داخل کشور در حال تولید این محصول هستند که بسیار موفق عمل کرده و به درآمد و بازدهی فوق العاده ای دست یافته اند که این خود نشان از قطعی بودن موفقیت راه اندازی خط تولید صفحه کابینت برای سرمایه گذاران و کارآفرینان و علاقمندان به شروع فعالیت در این حوزه را دارد.

راه اندازی خط تولید صفحه کابینت

صفحه تاپس با مغز نئوپان با قیمتی بسیار مناسب

در ایران صفحات تاپس ارزان و با قیمت مناسب با مغز نئوپان بدلیل دارا بودن قیمتی بسیار مناسب تر نسبت به سایر محصولات در کارخانجات متعدد به وفور تولید می شوند. این محصولات هم دوام و کیفیت مناسبی دارند و هم به نسبت سایرین دارای قیمت ارزان تری هستند و کاربرد بسیاری دارند. در حقیقت صفحات تاپس از روکش شدن ورق های ام دی اف خام با رویه های اچ پی ال تولید می شوند که نوع ارزان تر آن با مغز نئوپان ساخته می شود که البته تولید آن در سال های اخیر اندکی کاهش یافته است اما در بعضی از مراکز تولیدی و کارخانجات تولید آن به سبب ارزان و کاربردی بودن همچنان ادامه دارد.

مراحل تولید و ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید صفحه کابینت

بطور کلی مراحل کامل راه اندازی خط تولید صفحه کابینت شامل پرس غلطکی، چسب زن، فرز، کاتروپنل بر و پستفرمینگ می باشند. همچنین خط تولید کامل صفحات کابینت متشکل از 6 دستگاه است که به ترتیب دستگاه برش دم، دستگاه پرس دوبل، دستگاه پرس رول، دستگاه فرز و فیدر، دستگاه چسب زن اتوماتیک و دستگاه پست فرمینگ هستند. شرکت چوبین صنعت با سال ها تجربه و تخصص در زمینه ساخت و راه اندازی انواع خطوط تولید صنایع مرتبط با چوب، شما را در این حوزه با کیفیت هر چه تمام تر هدایت و یاری می کند.

انواع صفحه کابینت و ابعاد آن

همانند دیگر محصولات، صفحات کابینت نیز در انواع مختلف و با جنس های گوناگون تولید می شوند که در قیمت، ابعاد طراحی و نوع استفاده متفاوت هستند. انواع صفحات کابینت چوبی ساخته شده از ام دی اف که در واقع از جنس چوب های مصنوعی تولید شده اند دارای ابعاد استاندارد و با ضخامت های ۵ و ۳ سانتی با عرض ۶۰ سانتی متر هستند. قیمت این محصولات بسیار مناسب است و نصب و نگهداری آنها نیز به نسبت سایرین راحت تر می باشد. در واقع نصب آنها نیاز به مواد خاص و یا مراحل پیچیده و سختی ندارد. البته برخی از کارخانجات و واحدهای تولید این امکان را دارند که صفحات کابینت را با اندازه های سفارشی و با خواست مشتری تهیه کنند اما بصورت کلی اکثر مراکز تولید انواع صفحه کابینت را با اندازه های استاندارد تولید نموده و به مشتریان خود ارائه می دهند.

شرکت چوبین صنعت بعنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فعال در زمینه فروش، طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی و نیز مشاوره تخصصی در زمینه صنایع مرتبط با چوب، بهترین ها را در حیطه کاری خود به شما ارائه می دهد و شما را تا رسیدن به اهدافتان صمیمانه همراهی می کند. شما می توانید بهترین پیشنهادات را برای سرمایه گذاری جهت راه اندازی کامل انواع خط تولید صنایع مرتبط با چوب را از ما دریافت نموده و طراحی و اجرای سیستم و نصب و راه اندازی آن را بصوزت تخصصی به ما بسپارید. ما تا رسیدن به درآمد و بازدهی فوق العاده کار با شما خواهیم بود.