Choobin Sanat

فروش انواع دستگاه های استوک صنایع چوب

افرادی که قصد دارند در زمینه صنایع مرتبط با چوب فعالیت کنند و چه سطح کوچکتر همانند مشاغل خانگی و چه سطوح بزرگتر همانند کارگاه و یا کارخانه را راه اندازی نمایند در وهله اول نیاز به تهیه و خریداری نمودن ماشین آلات صنایع چوب مطابق با کار مورد نظر خود را دارند. در این راه نیاز است که فرد ابزارهای مورد نیاز برای حرفه مورد نظر خود و نحوه راه اندازی آن را بشناسد و اطلاعات جامعی را در این باره بدست آورد. ابزارهای تخصصی نجاری و صنایع مرتبط با چوب و ماشین آلات تخصصی موجود در این حوزه بسیار متنوع و حرفه ای هستند و بنابراین دارا بودن اطلاعات کافی در زمینه شغل مورد نظر بسیار حائز اهمیت است.

ماشین آلات مرتبط با صنایع چوب بصورت کلی در سه طبقه بندی خانگی، کارگاهی و صنعتی قرار می گیرند. افراد لازم است قبل از خریداری ابزارها و ماشین آلات صنایع چوب ابتدا هدف خود را تعیین نمایند. بعنوان مثال کسی که میخواد کار خانگی انجام دهد و یا یک مغازه کوچک نجاری داشته باشد نیازی به خریداری تجهیزات و ماشین آلات سنگین و تخصصی مرتبط با چوب را ندارد.

فروش انواع دستگاه های استوک صنایع چوب

ماشین آلات خانگی صنایع مرتبط با چوب

ماشین آلات صنایع چوب که برای مصارف خانگی و یا نجاری های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً سبک وزن هستند و قابل حمل می باشند. این نوع ابزار و ماشین آلات که معمولاً بعنوان ماشین آلات رومیزی نیز شناخته می شوند کاربرد راحتی دارند ولی از توان و مقاومت و قدرت پایین تری نسبت به ماشین آلات صنعتی مرتبط با چوب و نجاری برخوردار هستند.

ماشین آلات نجاری چوب

ابزار و ماشین آلاتی که در کارگاه ها و مغازه های کوچک نجاری مورد استفاده قرار می گیرند دارای دو مدل تک فاز و سه فاز می باشند. موتور تک فاز به نسبت موتور سه فاز قدرت و حجم کمتری دارند. لازم به ذکر است این دستگاه ها در محل هایی که مجهز به این برق نیستند کار نمی کنند.

ماشین آلات صنعتی مرتبط با چوب مخصوص صنایع بزرگ و کارخانجات

ماشین آلات صنعتی دارای توان، دقت و سرعت بسیار بالایی هستند. ماشین آلات تخصصی و دقیق که در کارگاه های بزرگ، کارخانجات و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به نیروی انسانی خاصی نیاز ندارند و تنها یک اپراتور می باید به کار دستگاه ها و نحوه عملکرد آنها نظارت داشته باشد. همه این ماشین آلات و دستگاه ها سه فاز می باشند و دارای تنوع بسیار بالایی هستند. در ادامه به بررسی برخی از این ماشین آلات می پردازیم.

دستگاه خردکن

از جمله مهم ترین و پرکاربردترین ماشین آلات مرتبط با صنایع چوب، دستگاه خردکن می باشد که برای تولید انواع فرآورده چوبی همان ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه وظیفه تبدیل قطعات چوب به الیاف را بر عهده دارد و فروش بالایی دارد چرا که در پرکاربرد شدن نئوپان، ام دی اف و دیگر فرآورده های چوبی نقش بسیار مهمی دارد.

دستگاه پرس

دستگاه پرس یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی مرتبط با چوب است که برای تهیه تخته های فیبری استفاده می شود. در واقع این دستگاه الیاف و ترکیبات مورد نیاز برای تولید انواع فرآورده های چوبی را تحت فشاری بالا قرار داده و نتیجه تخته هایی صاف حاصل از پرس خرده چوب ها و یا همان الیاف با رزین و چسب می باشد.

سایر دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مرتبط با صنایع چوب

دستگاه دور کن و برش میزی برای برش چوب در ابعاد مختلف بکار می رود. با کمک این دستگاه می توان تخته ها را به انواع قطعات در اندازه ها و زوایای دلخواه برش داد. دستگاه لبه چسبان که بسیار پرفروش است و لبه های زبر و خشن تخته های برش خورده توسط دستگاه برش را با کمک لبه چسبان نوار PVC و دیگر انواع نوار‌های پلیمری و چسبی، توسط این دستگاه دور تا دور پوشش داد.

دستگاه مکنده صنعتی، دستگاه CNC، دستگاه خشک کن و دستگاه روکش زن از دیگر دستگاه های پرکاربرد و ضروری صنایع مرتبط با چوب هستند که همگی جزء مفید و مهمی در خط تولید فرآورده های چوبی بشمار می روند.

ماشین آلات نجاری

ماشین آلات نجاری

ماشین آلات صفحه ای MDF

ماشین آلات صفحه ای MDF

سی ان سی

سی ان سی

خط رنگ

خط رنگ

تغذیه خطوط تولید

تغذیه خطوط تولید

خط تولید ورق MDF

خط تولید ورق MDF

مکنده

مکنده

ماشین آلات ترمو وود

ماشین آلات ترمو وود

شرکت چوبین صنعت با سال های متمادی تجربه و تخصص بالا در زمینه فروش، طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی خط تولید انواع صنایع مرتبط با چوب با ارائه بهترین محصولات و خدمات در کنار شما است. این مجموعه می کوشد تا با ارائه بهترین ها در این زمینه، رضایتمندی شما را بیش از پیش بدست آورد و از این رو با تلاش مستمر و همگام با تکنولوژی های روز دنیا در این حوزه برای این مهم استمرار می ورزد.